Chemia spawalnicza

Chcąc zwiększyć efektywność i trwałość wykonywanej pracy musimy używać odpowiednich narzędzi oraz preparatów, które nam to umożliwią. W przypadku spawania ogromną pomocą jest chemia spawalnicza, którą znajdą Państwo w naszej ofercie.

Dostępnych jest wiele preparatów, niemniej jednak warto przede wszystkim zwrócić uwagę na pasty. Przygotowaliśmy dla Państwa:

  • - pasty trawiące - można je stosować w przypadku stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Za jej pomocą można usuwać nalot, co więcej tworzy warstwę antykorozyjną.
  • - pasty neutralizujące - neutralizuje toksyczne odpady powstałe w czasie pracy,
  • - pasty antyodpryskowe – poprawiają jakość pracy i zapobiegają powstawaniu odprysków na narzędziach. Dostępne są również w formie płynów i sprejów.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również inne preparaty takie jak zmywacze, wywoływacze, penetranty oraz boraks. W przypadku akcesoriów możemy zaproponować różnorodne pędzle nadające się do dostępnej w naszej ofercie chemii. Jednocześnie serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Tysweld – w przypadku pytań odnośnie do naszych produktów służmy fachową pomocą.