TIG

Odpowiednie narzędzia i komponenty pozwalają na bezpieczną pracę spawalniczą. W tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy uchwyty i części zamienne potrzebne przy pracy metodą TIG. Spawanie tego typu cieszy się dużą popularnością, ponieważ, dzięki niemu jesteśmy w stanie kontrolować tzw. Jeziorko spawalnicze oraz ilość ciepła.

Uchwyty i części zamienne

W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne komponenty do pracy metodą TIG. Dostępne są u nas m.in. dysze gazowe ceramiczne, kołpaki, palniki, pierścienie izolacyjne i wiele innych elementów.

Przedmioty te dostosowane są m.in. do palników i uchwytów. W naszym asortymencie dostępne są części o różnej wielkości (średnicy, długości itp.), tak aby mogły być dopasowane do użytkowanego urządzenia. Na karcie poszczególnym produktów umieszczamy informacje dotyczące dostępnych w katalogu modeli. Co więcej, przykładamy dużą wagę do stosowanych materiałów, tak aby nasze artykuły cechowały się dużą wytrzymałością i niezawodnością.

Jeśli szukają Państwo odpowiednich materiałów spawalniczych do metody TIG to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania i przedstawią najkorzystniejsze rozwiązania i dopasowane do Państwa potrzeb artykuły.