Spawanie elektryczne

W tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne narzędzia i akcesoria potrzebne przy pracy metodą spawania elektrycznego (MMA). Metoda ta może być wykorzystywana zarówno w kowalstwie artystycznym, jak i podczas łącznie dużych metalowych elementów.

Dostępne są u nas zaciski biegunowe śrubowe (obciążalność prądowa, w zależności od modelu, wynosi 150A - 400A) oraz kleszczowe (200A – 500A). Znajdą u nas Państwo również wtyki na kable żeńskie oraz męskie, a także gniazda maszynowe. Możemy zaproponować przewody OS, które świetnie sprawdzą się w wielu warunkach, można na nich pracować zarówno w otoczeniu suchy, jak i mokrym, nadają się m.in. na budowy, stocznie czy też do warsztatów. W naszym asortymencie przygotowaliśmy także uchwyty elektrodowe dostępne w różnych wariantach, dla których maksymalny prąd spawania wynosi aż 500A.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy i podzielmy się fachowymi wskazówkami.