Ochrona twarzy i wzroku

Podczas wykonywania pracy nasze oczy mogą być narażone na wiele czynników, dlatego też warto postawić na odpowiednie akcesoria, które pomogą zabezpieczyć twarz i wzrok. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa liczne wyposażenie, które zwiększy bezpieczeństwo podczas prac spawalniczych.

Ochrona twarzy i wzroku

W Tysweld znajdą Państwo różnorodne elementy zabezpieczające oczy. Dostępne są m.in.:

  • 1. Okulary – wykonane z tworzywa sztucznego, zawierające przejrzyste szkła. Co więcej, są niezwykle lekkie i komfortowe w użytkowaniu.
  • 2. Gogle – ściślej niż okulary obejmują twarz, zabezpieczają m.in. część czoła i większą część policzków. Całe wykonane są z przezroczystego tworzywa.
  • 3. Osłony – stanowią wizjery, można ich używać w wielu warunkach, dodatkowo chronią część szyi i mogą być użytkowane z okularami korekcyjnymi.
  • 4. Przyłbice spawalnicze – najbardziej zabudowane akcesorium. Składa się z korpusu, ramki oraz obsady filtrów, chronią całą twarz m.in. przed urazami mechanicznymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne elementy np. okulary spawalnicze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.